3D steny

Štýlové a moderné steny

3D stenové panely sa vyrábajú z ľahkého a tvrdého vystuženého polymérneho materiálu. Na povrchu výrobku je akrylová farba. Jeho výčnelok zo steny sa pohybuje v rozmedzí 3-7 cm. Rozmery sa môžu líšiť podľa kolekcií.

Štandardná výroba 3D stenových panelov sa vyrába v súlade s interiérom. Ak ho chcete použiť v exteriéri, musíte to špecifikovať. Naše exteriérové kompatibilné 3d stenové panely sa vyrábajú tak, aby sa prispôsobili poveternostným podmienkam, ako je dážď a slnko.

Na 3D stenové panely požité v interiéri poskytujeme záruku 5 rokov farebnej stálosti. 3D nástenné panely, ktoré sa vyrábajú na vonkajšie použitie, poskytujeme záruku 3 rokov farebnej stálosti.

3D nástenné produkty, ktoré sú vyrobené z tvrdého polymérového materiálu, sú odolné voči nárazom. Vďaka svojej ľahkosti nepredstavujú dodatočné zaťaženie steny, na ktorú budú aplikované. Výrobky sú pripravené na montáž hneď po vybalení. Nevyžaduje si procesy, ako je základný náter, farba, brúsny papier.

živé steny, nátery stien, malovanie stien, stenyinak, moderné steny, bývanie, zelené steny, rastlinné steny, rastliny, machové steny, mach, moss, machové obrazy, bezúržbové steny, korkové steny, korok, cork

Spravíme to inak!

Kontakt

+421917310735

Sledujte nás